PL 

Przekieruj paczkę

Wpisz numer paczki i kod PIN otrzymany w sms/e-mail i wybierz najwygodniejszą formę dostawy.


 • Odbierz paczkę w DHL Locker. Zyskaj możliwość odbioru paczki w elastycznym dla Ciebie czasie i miejscu. Wypróbuj nowe automaty DHL Locker na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania i Krakowa.

 • Odbierz paczkę w DHL ServicePoint.  Wybierz jeden z ponad 9 000 punktów na terenie kraju i zyskaj możliwość odbioru paczki w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.
  Większość punktów jest czynna do godziny 22. lub dłużej.
  Naszą sieć tworzą sklepy Żabka, Freshmarket, Inmedio, Relay, 1-minute, stacje Shell oraz inne punkty usługowo – handlowe w mniejszych miastach.
  Sprawdź gdzie jest Twój najbliższy punkt odbioru DHL!

 • Wskaż inny adres dostawy. Zmień adres doręczenia i/lub wskaż adres alternatywny znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie, np. do sąsiada.

 • Zmień dzień doręczenia. Nie pasuje Ci termin? Wybierz inny.

 • Zrezygnuj z paczki. Nie chcesz odebrać zamówionego towaru? Odwołaj dostawę.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie DHL Parcel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Osmańskiej 2 (02-823 Warszawa), dalej „DHL”. DHL będzie korzystał z Twoich danych w celu realizacji Twojego zamówienia, w tym zamówionych przez Ciebie usług dodatkowych, prowadzenia kontaktów w związku z wykonywaniem usług, w szczególności przekierowania przesyłki lub zmiany dyspozycji oraz w celach marketingowych polegających na przedstawianiu Ci ofert usług DHL i Partnerów DHL, których listę znajdziesz tutaj. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żeby dowiedzieć się więcej o tym jak korzystamy z Twoich danych kliknij tutaj.